Čiužinys Agile-N

Sudėtis : inovatyvių patentuotų FlexiZoneTM spyruoklių sistema selektyviai reaguoja į spaudimo taškus, tiksliai atkartoja kūno kontūrus. Multizoninė komforto sistema optimaliai prisitaiko prie kūno, nuo galvos iki kojų, tolygiai paskirsto spaudimą. FlexiZoneTM spyruoklių bloką iš abiejų pusių dengia profiliuotas "Noppen" Rubex® Nawaro DuoCell poliuretano sluoksnis, kuris gaminamas iš atsinaujinančių žaliavų (teikiama pirmenybė saulėgražų aliejui). Sutvirtintos čiužinio kraštinės – patogesniam įlipimui ir išlipimui iš lovos
Zonos: 7 anatominės zonos
Dvipusis: vartomas
Kietumas: H2 (minkštas), H3 (vidutinis), H4 (kietas), H5 (labai kietas)
Jis - 120kg + Ji - 60kg: dvigulis čiužinys, du skirtingo kietumo branduoliai viename užvalkale ( H2, H3, H4, H5)
Užvalkalas: su "Tencel®   pluoštu gerinančiu drėgmės pasiskirstymą ir mikroklimato subalansavimą. Audinio sudėtis: 63% poliesteris, 34% tencelis, 3% elastanas. Užvalkalo šonai iš ventiliacinio audinio išbaigtam oro ir drėgmės paskirstymui. Užvalkalas lengvai nuimamas užtrauktuku, skalbiamas iki 60° C.
Metzeler čiužinio užvalkalas perdygsniuotas su Hypersoft poliuretanu: taškinis prisitaikymas, stabilios formos, neplyštantis ir mažinantis užspaudimus.
 Patogios vartymo rankenėlės. Reguliarus čiužinio apvertimas ir apsukimas ilgina čiužinio tarnavimo laiką ir suteikia daugiau komforto. Priklausomai nuo čiužinio išmatavimų įsiūtos 6 arba 8 rankenėlės.

Rekomeduojama: naudojant čiužinį su BLUE LOGIC grotelių pagrindu išgaunama individuali AirLine Spring miego sistema.   AirLine Spring čiužiniai ir BLUE LOGIC pagrindas sertifikuoti IGR (www.igr-ev.de)
Matmenys: galimi įvairūs matmenys
Aukštis: 25 cm
Gamybos ir pristatymo terminas 6-8 sav.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • 859.00€

  • Be PVM: 709.92€

Galimi pasirinkimai