Čiužinys Flair

Aukščiausios komforto klasės čiužinys

Sudėtis : inovatyvios patentuotos FlexiZoneTM spyruoklės išgauna skirtingo kietumo zonas. Palaipsnis, švelnus perėjimas iš vienos zonos į kitą, ilgaamžės kišeninės spyruoklės tiksliai atkartojančios kontūrus. FlexiZoneTM spyruoklių bloką iš abiejų pusių dengia Hypersoft poliuretano sluoksnis - tiksliai atkartoja spaudimą, išlaiko formą, tamprus ir neplyštantis ir 100 % natūralaus Natural Vita Talalay® latekso medžiaga. Klasikinis skersinis pjaustymas užtikrina judesių laisvę ir optimalią atramą. Šis išskirtinai kokybiškas paviršiaus pjaustymas sąlygoja individualų prisitaikymą prie kūno. Multizoninė komforto sistema optimaliai prisitaiko prie kūno, nuo galvos iki kojų, tolygiai paskirsto spaudimą. Sutvirtintos čiužinio kraštinės patogesniam įlipimui ir išlipimui iš lovos.
Zonos: 7 anatominės zonos
Dvipusis: vartomas
Kietumas: H2 (minkštas), H3 (vidutinis)
Jis + Ji dvigulis čiužinys, du skirtingo kietumo branduoliai viename užvalkale ( H2, H3)
Užvalkalas: su "Tencel®  pluoštu gerinančiu drėgmės pasiskirstymą ir mikroklimato subalansavimą. Audinio sudėtis: 63 % bazinis poliesterio pluoštas, 34 % tencelis, 3 % elastanas. Užvalkalo šonai iš ventiliacinio audinio išbaigtam oro ir drėgmės paskirstymui. Užvalkalas lengvai nuimamas užtrauktuku, skalbiamas iki 60° C.
Metzeler elegantiškas užvalkalas be prasiuvimo sujungtas su Hypersoft atpalaiduojančia medžiaga: taškinis prisitaikymas, stabilios formos, neplyštantis ir mažinantis užspaudimus. Patogios vartymo rankenėlės. Reguliarus čiužinio apvertimas ir apsukimas ilgina čiužinio tarnavimo laiką ir suteikia daugiau komforto. Priklausomai nuo čiužinio išmatavimų įsiūtos 6 arba 8 rankenėlės.
Rekomeduojama: naudojant čiužinį su BLUE LOGIC grotelių pagrindu išgaunama individuali AirLine Spring miego sistema.   AirLine Spring čiužiniai ir BLUE LOGIC pagrindas sertifikuoti IGR (www.igr-ev.de)
Matmenys: galimi įvairūs matmenys
Gamybos ir pristatymo terminas 6-8 sav.Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • 1 615.00€

  • Be PVM: 1 334.71€

Galimi pasirinkimai