Čiužinys GLAMOUR 180X200

  • Čiužinys GLAMOUR 180X200

Sudėtis: skirtingo kietumo vertikalių Air-Channels (oro kanalų) vamzdelių zoninis išdėstymas per visą gulėjimui skirtą paviršių. Išskirtinai minkšti vamzdeliai pečių srityje.  Air-Pipes ( ortakiai) gerinantys oro cirkuliaciją. Komfortiška 7 cm storio Rubex Nawaro TrioCell putų poliuretano perdanga su kupoliniu  daugiazoniu paviršiaus pjaustymu. Multizoninė komforto sistema idealiam prisitaikymui nuo galvos iki kojų. Sutvirtintos čiužinio kraštinės - patogesniam įlipimui ir išlipimui iš lovos. Gaminamas iš atsinaujinančių  žaliavų, teikiant pirmenybę saulėgrąžų aliejui. GLAMOUR turi AGR* sertifikatą (AGR – judėjimas už sveiką nugarą), patvirtinantį jį, kaip  tinkamą pagrindą nugarai.

Zonos: 7 anatominės zonos
Dvipusis: vartomas
Kietumas: (H2) minkštas, (H3) vidutinis, (H4) kietas, (H5) labai kietas
Jis - 120kg + Ji - 60kg: visada du skirtingo ar vienodo kietumo branduoliai viename užvalkale ( H2, H3, H4, H5)

Užvalkalas: aukštos kokybės novatoriško dizaino audinys su natūraliu tenceliu, sujungtas be daigstymo su 20 mm Hypersoft poliuretanu, kuris suteikia išskirtinį švelnaus prigludimo pojūtį, tiksliai atkartoja spaudimą, yra tamprus ir neplyštantis. Užvalkalo sudėtis: 34 % tencelis, 66 % poliesteris (pagrindiniai funkciniai siūlai). Užvalkalas su vėdinimą gerinančiu  tinkleliu, 6 - 8 vartymo rankenėlės. Nuvelkamas dviem užtrauktukais, skalbiamas iki 60C.
Rekomeduojama: naudojant čiužinį su AIRLINE ACTIV grotelėmis išgaunama pilna AirLine  miego sistema užtikrinanti sveiką ir teisingą nugarai miegą.   AirLine  čiužiniai ir AirLine Activ grotelės sertifikuoti IGR (www.igr-ev.de)
Matmenys:  180x200
Aukštis: 26 cm
Čiužinio išbandymas: yra ekspozicijoje
Gamybos ir pristatymo terminas 6-8 sav.

AKCIJA:  Čiužiniui GLAMOUR 180X200  - 20% nuolaida

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • 2 829.00€
  • 2 263.00€

  • Be PVM: 1 870.25€

Galimi pasirinkimai