Čiužinys Motion-N 90x200 ekspo

  • Čiužinys Motion-N 90x200 ekspo

Aukščiausios komforto klasės čiužinys

Sudėtis : inovatyvių patentuotų FlexiZoneTM spyruoklių sistema selektyviai reaguoja į spaudimo taškus, ilgaamžės  kišeninės spyruoklės tiksliai atkartoja kūno kontūrus. Palaipsnis, švelnus perėjimas iš vienos zonos į kitą. FlexiZoneTM spyruoklių bloką iš abiejų pusių dengia Rubex® Nawaro DuoCell poliuretano sluoksnis, kuris gaminamas iš atsinaujinančių žaliavų (teikiama pirmenybė saulėgrąžų aliejui). Skersai ir išilgai profiliuotas paviršius užtikrina judesių laisvę ir optimalią atramą. Šis išskirtinai kokybiškas paviršiaus pjaustymas sąlygoja individualų prisitaikymą prie kūno. Multizoninė komforto sistema optimaliai prisitaiko prie kūno, nuo galvos iki kojų, tolygiai paskirsto spaudimą. Sutvirtintos čiužinio kraštinės patogesniam įlipimui ir išlipimui iš lovos.
Zonos: 7 anatominės zonos
Dvipusis: vartomas
Kietumas: H4 (kietas)
Užvalkalas: su "Tencel®  pluoštu gerinančiu drėgmės pasiskirstymą ir mikroklimato subalansavimą. Audinio sudėtis 66 % bazinis poliesterio pluoštas, 34 % tencelis. Užvalkalas su Hypersoft atpalaiduojančia medžiaga (taškinis prisitaikymas,mažinantis užspaudimus, stabilios formos, neplyštantis). Užvalkalo šonai iš ventiliacinio audinio išbaigtam oro ir drėgmės pasiskirstymui. Patogios vartymo rankenėlės. Reguliarus čiužinio apvertimas ir apsukimas ilgina čiužinio tarnavimo laiką ir užtikrina geresnį komfortą. Priklausomai nuo čiužinio išmatavimų įsiūtos 6  rankenėlės. Užvalkalo šonai iš ventiliacinio audinio išbaigtam oro ir drėgmės pasiskirstymui. Nuimamas, skalbiamas iki 60o C   
Matmenys: 90x200
Aukštis:28 cm
Rekomeduojama: naudojant čiužinį su BLUE LOGIC grotelių pagrindu išgaunama individuali AirLine Spring miego sistema.   AirLine Spring čiužiniai ir BLUE LOGIC pagrindas sertifikuoti IGR (www.igr-ev.de)
PARDUODAMAS BUVĘS EKSPOZICIJOJE / NUOLAIDA 50%
 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • 1 079.00€
  • 540.00€

  • Be PVM: 446.28€

Galimi pasirinkimai