Čiužinys Style

Aukščiausios komforto klasės čiužinys

Sudėtis: skirtingo tankio ir kietumo putų poliuretaninių "Air Channels" (oro kanalai) vamzdelių zoninis išdėstymas per visą gulėjimui skirtą paviršių. Išskirtinai minkšti oro kanalai pečių srityje. Air-Pipes ( ortakiai) gerinantys oro cirkuliaciją. Komfortiška  skersai ir išilgai profiliuota 6 cm storio  Rubex Nawaro TrioCell putų poliuretano perdanga. Multizoninė komforto sistema idealiam prisitaikymui nuo galvos iki kojų. Sutvirtintos čiužinio kraštinės - patogesniam įlipimui ir išlipimui iš lovos. STYLE turi AGR*sertifikatą (AGR – judėjimas už sveiką nugarą), patvirtinantį jį, kaip  tinkamą pagrindą nugarai.
Zonos: 7
Dvipusis: vartomas
Kietumas: (H2) minkštas, (H3) vidutinis, (H4) kietas, (H5) labai kietas
Jis - 120kg + Ji - 60kg: dvigulis čiužinys, du skirtingo kietumo branduoliai viename užvalkale (H2, H3, H4, H5)
Užvalkalas: Aukštos kokybės novatoriško dizaino audinys su natūraliu tenceliu, daigstytas su 20 mm Hypersoft poliuretanu, kuris suteikia išskirtinį švelnaus prigludimo pojūtį, tiksliai atkartoja spaudimą, yra tamprus ir neplyštantis. Užvalkalo sudėtis: 34 % tencelis, 66 % poliesteris (pagrindiniai funkciniai siūlai). Audinys su vėdinimą gerinančiu tinkleliu, 6 - 8 vartymo rankenėlės. Užvalkalas nuvelkamas dviem užtrauktukais, skalbiamas iki 60C
Rekomeduojama: naudojant čiužinį su AIRLINE ACTIV grotelėmis išgaunama pilna AirLine  miego sistema užtikrinanti sveiką ir teisingą nugarai miegą.   AirLine  čiužiniai ir AirLine Activ grotelės sertifikuoti IGR (www.igr-ev.de)
Matmenys: galimi įvairūs matmenys
Aukštis: 24 cm
Gamybos ir pristatymo terminas 6-8 sav.
AKCIJA:  Čiužiniui STYLE  -  20% nuolaida

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • 1 235.00€
  • 988.00€

  • Be PVM: 816.53€

Galimi pasirinkimai